Спорткомлекс НУХТ – оновлений спорткомплекс з басейном в Голосіївському районі Києва. Створений на базі потужностей Національного університету харчових технологій.

Фізичну підготовку в Університеті забезпечує кафедра фізичного виховання та спорту, яка організовує навчальний процес та роботу Спорткомплексу.

Епіцентром фізичного розвитку студентів НУХТ є власний Спортивний комплекс, який визнаний одним із найкращих у Києві. Комплекс розміщений поряд із гуртожитками НУХТ (проспект Науки, 29А), що неабияк стимулює студентів до активного спортивного життя та реалізації їх фізичного потенціалу.
У спорткомлексі НУХТ проводяться заняття із різних видів спорту. Для цього обладнано та функціонує: два спеціалізованих ігрових зали площею 800 і 1000 кв.м. для гри у міні-футбол, зали для гри у баскетбол і волейбол.

Спеціально оснащені тренажерні зали для занять з боксом, фітнесом, настільним тенісом, бадмінтоном та аеробікою. У спорткомплексі є також актовий зал, де студенти часто проводять підготовку та репетиції до виступів у конкурах.
Особливою популярністю серед студентів і працівників Університету користується басейн, який функціонує в навчально-спортивному комплексі. У басейні є 6 доріжок довжиною 25 метрів, глибиною 2 метри. Температура води тримається на оптимальному для шкіри рівні - 26 градусів. Вода очищається і фільтрується надійним способом, за допомогою гіпоалергенних засобів. Для заняття з плавання із собою необхідно мати змінне взуття, шапочку, купальний костюм, рушник і довідку від терапевта.
У басейні є просторі роздягальні, душові кабіни, гардероб.

Для безпечності та комфорту відвідувачів на заняттях присутні тренери – майстри спорту. У позаурочний час вони професійно тренують студентів для участі у спортивних змаганнях. Окрім тренувань та традиційного плавання, відвідувачі басейну мають змогу займатись аквааеробікою.
На вулиці спорткомлексу передбачена парковка для авто.

Завідувач кафедри фізичного виховання Павлюк Ірина Сергіївна
м.Київ, проспект Науки, буд. 29а, 03028

Address QR

Map

Location QR